Графік збірки замовлень

З 17.11 (п’ятниця) до 30.11 (четвер) вимкнули ціни та кошик, нові замовлення не приймаємо , робимо переоблік та завантажуємо новинки. З 01 грудня відкриті на прийом нових замовлень.

Наші любі Покупці, раді вітати в нашому творчому магазині.З У зв’язку з великим обсягом замовлень та кропіткою роботою над ними , просимо зауважити на наші правила роботи. Дякуємо за Ваш вибір та повагу до нашої роботи.

Середа ,П’ятниця, Субота та Неділя – ВІДПРАВОК немає. У Четвер відправляємо замовлення оплачені до 8-00 четверга цього тижня. В топ сезон за графіком індивідуальних відвантажень

УВАГА, підтвердження замовлень автоматично (телефонуємо тільки , якщо Ви пишете і коментарі до замовлення). Товар бронюється за замовленням без сплати НЕ БІЛЬШЕ 2 днів. Відправка сплачених замовленні 2-3 раб. дні.

Чітку дату збірки замовлення надсилаємо відповідь на Ваше повідомлення про сплату .

Запитання – Коли відправлять моє замовлення ?

Відповідь– Наприклад 1 лютого Ви надіслали повідомлення на тел вайбер про сплату , протягом робочого дня (8 роб годин) відповідаємо дату збірки (дата залежить від завантаженості магазина замовленнями ), наприклад 2 лютого. Від нашій дати збірки , яку ми надіслали в повідомленні +2-3 раб. дня . ТТ Максимальна дата відправки замовлення сплаченого 1 лютого- 4-5 лютого.

Запитання – Чому так довго відбувається збірка та відправка замовлення?

Відповідь– Магазин не переставляє та не тасує замовлення поділяв їх на улюблені, складні , великі та інш. Всі замовлення ідуть на збірку в чіткої послідовності зарахування ваших сплат. Всі замовлення ретельно збираються , пакуються та перевіряються. На це потрібен значний час. Ми намагаймось найшвидше здійснювати відправку Ваших замовлень (частіше всього 1-2 раб дня після сплати), але дуже просимо зауважувати на максимальний час збірки.

Запитання – Чому минуле замовлення відправили за 1 день, а нове я повинна чекати 2-3 дні?

Відповідь– Час збірки та відправки замовлень залежить від навантаження на магазин. З новинками , після вихідних та в період акцій , навантаження значне. Ми щиро вдячні за такий кредит довіри, толерантність до нашої роботи.


Відправка замовлень 3 рази на тиждень (пон, вівторок та четвер).

Запитання – Чому в середу та п’ятницю не має відправок?

Відповідь– В середу та п’ятницю магазин займається поточної роботою ( виробництво, звірка , творчі процеси).

Дорогі наші улюблені Покупці, працюємо у НОВИХ тимчасових реаліях, у режимі невеликого штату співробітників.

Дякуємо за ВАШ вибір та довіру.

Як відбувається процес збірки та відправки замовлень Ви можете переглянути переход

Українська Русский